Задать город Ужгород по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль И только смерть разлучит нас в Ужгороде

И только смерть разлучит нас

Ужгород, 01 марта 2017 г, 19:00
Закарпатский Драм театр Закарпатский Драм театр
ул. Льва Толстого, 12
Ужгород
+380445905555
Продажа закрыта
«І тільки смерть розлучить нас» Альдо Ніколаї Комедія на 2 дії У головних ролях: Костянтин Костишин Катерина Кистень Остап Ступка Режисер-постановник: Валерій Астахов Художній керівник: Євген Паперний Продюсер: Олег Шпанчук Це не просто комедія! Це тонкий гумор та блискуча гра чудових артистів. Це непередбачуваний сюжет і нестримний регіт глядачів. Це вистава, яку неможливо пропустити. Це геніально! Єва - фатальна жінка в повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, пристрасна і заповзятлива. Про таку жінку таємно мріє кожен чоловік. І Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але наш герой ще не підозрює, що його чекає ... Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Вона увіллється в життя Бруно до мозку кісток. І все це через ретельно спланований проект вбивства. Адже у Єви є законний чоловік - стриманий і мудрий Маріо, що заважає особистому щастю героїв ... План вбивства стає більш досконалий і удосконалюється з кожним днем ... Чим закінчиться цей комічний трилер? ОБОВ'ЯЗКОВО подивіться!


Заказать и купить билеты на И только смерть разлучит нас можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль И только смерть разлучит нас в Ужгороде состоится 01 марта 2017 г, 19:00, Закарпатский Драм театр.

«І тільки смерть розлучить нас»

Альдо Ніколаї

Комедія на 2 дії

У головних ролях:

Костянтин Костишин

Катерина Кистень

Остап Ступка

Режисер-постановник: Валерій Астахов

Художній керівник: Євген Паперний

Продюсер: Олег Шпанчук

Це не просто комедія! Це тонкий гумор та блискуча гра чудових артистів. Це непередбачуваний сюжет і нестримний регіт глядачів. Це вистава, яку неможливо пропустити. Це геніально!

Єва - фатальна жінка в повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, пристрасна і заповзятлива. Про таку жінку таємно мріє кожен чоловік. І Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але наш герой ще не підозрює, що його чекає ...

Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Вона увіллється в життя Бруно до мозку кісток. І все це через ретельно спланований проект вбивства. Адже у Єви є законний чоловік - стриманий і мудрий Маріо, що заважає особистому щастю героїв ... План вбивства стає більш досконалий і удосконалюється з кожним днем ...

Чим закінчиться цей комічний трилер? ОБОВ'ЯЗКОВО подивіться!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber