Задать город Ужгород по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Крук Фест II в Ужгороде

Крук Фест II

Ужгород, 22 апреля 2017 г, 16:00
Ночной клуб ФАНТОМ Ночной клуб ФАНТОМ
ул. Капушанская, 156А
Ужгород
+380445905555
Продажа закрыта
Другий фестиваль від ужгородської промо-групи "КРУК" відвідає "сім міцних представників вітчизняної "важкої" музики, які вирізняються сильними релізами і потужними живими виступами". Учасники фестивалю: BALFOR (black metal, Київ) CASTRUM (death metal, Ужгород) THE NIETZSCHE (mathcore, Одеса) ОБРІЙ (groove metal/death metal, Ужгород) WHITE WARD (black metal, Одеса) INCOMA (post metal, Ужгород) OCTOPUS KRAFT (post-metal, Дрогобич/Львів) Подібний фестиваль в Ужгороді відбудеться вже вдруге. Перший "КРУК ФЕСТ" пройшов 23-го квітня минулого року і отримав гарні відгуки, як учасників, так і відвідувачів. Друга частина фестивалю від колективу КРУК відбудеться 22 квітня у клубі “Фантом” (вулиця Капушанська, 156a, Ужгород). Вартість квитків у передпродажі складає 100 гривень та 120 у день фестивалю. На місці в організаторів також доступні фізичні квитки на фестиваль. КРУК - це локальна ініціатива, мета якої - створити в Ужгороді адекватний концертний рух на основі принципів diy ("зроби сам"). Починаючи з 2013 року ми провели близько 30 різнопланових концертів, і, пройшовши своєрідний випробувальний термін, відчуваємо у собі сили на продовження такої діяльності. Ми не ставимо жодних жанрових чи стилістичних рамок, головні критерії - якість музики та глибина експресії.


Заказать и купить билеты на Крук Фест II можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Крук Фест II в Ужгороде состоится 22 апреля 2017 г, 16:00, Ночной клуб ФАНТОМ.

Другий фестиваль від ужгородської промо-групи "КРУК" відвідає "сім міцних представників вітчизняної "важкої" музики, які вирізняються сильними релізами і потужними живими виступами".

Учасники фестивалю:

BALFOR (black metal, Київ)

CASTRUM (death metal, Ужгород)

THE NIETZSCHE (mathcore, Одеса)

ОБРІЙ (groove metal/death metal, Ужгород)


WHITE WARD (black metal, Одеса)

INCOMA (post metal, Ужгород)

OCTOPUS KRAFT (post-metal, Дрогобич/Львів)

Подібний фестиваль в Ужгороді відбудеться вже вдруге. Перший "КРУК ФЕСТ" пройшов 23-го квітня минулого року і отримав гарні відгуки, як учасників, так і відвідувачів.

Друга частина фестивалю від колективу КРУК відбудеться 22 квітня у клубі “Фантом” (вулиця Капушанська, 156a, Ужгород). Вартість квитків у передпродажі складає 100 гривень та 120 у день фестивалю. На місці в організаторів також доступні фізичні квитки на фестиваль.

КРУК - це локальна ініціатива, мета якої - створити в Ужгороді адекватний концертний рух на основі принципів diy ("зроби сам"). Починаючи з 2013 року ми провели близько 30 різнопланових концертів, і, пройшовши своєрідний випробувальний термін, відчуваємо у собі сили на продовження такої діяльності. Ми не ставимо жодних жанрових чи стилістичних рамок, головні критерії - якість музики та глибина експресії.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber