Задать город Ужгород по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Роман Скорпіон в Ужгороде

Роман Скорпіон

Ужгород, 23 февраля 2018 г, 19:00
Закарпатский Драм театр Закарпатский Драм театр
ул. Льва Толстого, 12
Ужгород
+380445905555
Продажа закрыта
У рамках всеукраїнського туру співак та композитор Роман Скорпіон дасть свій перший сольний концерт в Ужгороді. Роман Скорпіон - співак, чиї пісні співають всі і всюди, а такі хіти як «Закохався», «Поцілую , «Обійму» вже давно стали народними. Харизматичний Роман Скорпіон закохує в себе з першого погляду, і вже з першої пiснi його шалена енергія не залишать байдужим будь-якого слухача. Кожна пiсня Романа Скорпіона – це особлива iсторiя, яка написана за сюжетом власного життя. Цей концерт стане незабутнім святом для прихильників його творчості, а також для тих, хто цінує справжню музику. Під час концерту звучатимуть відомі хіти співака, такі як «Поцілую тебе», «Мамо, я закохався», «Ти моє сонце» та багато інших. Роман Скорпіон з шоу- програмою «Мамо, я закохався» виступить в Ужгороді 23 лютого. Початок о 19-й годині. Не пропустіть!

Роман Скорпіон в других городах:

02сб июня, 2018

КовельДворец культуры ...

19:00 130 - 230 50+ шт. купить
03вс июня, 2018

Володимир-Волинський

19:00 180 - 240 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Роман Скорпіон можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Роман Скорпіон в Ужгороде состоится 23 февраля 2018 г, 19:00, Закарпатский Драм театр.

У рамках всеукраїнського туру співак та композитор Роман Скорпіон дасть свій перший сольний концерт в Ужгороді.

Роман Скорпіон - співак, чиї пісні співають всі і всюди, а такі хіти як «Закохався», «Поцілую , «Обійму» вже давно стали народними.

Харизматичний Роман Скорпіон закохує в себе з першого погляду, і вже з першої пiснi його шалена енергія не залишать байдужим будь-якого слухача.

Кожна пiсня Романа Скорпіона – це особлива iсторiя, яка написана за сюжетом власного життя. Цей концерт стане незабутнім святом для прихильників його творчості, а також для тих, хто цінує справжню музику.

Під час концерту звучатимуть відомі хіти співака, такі як «Поцілую тебе», «Мамо, я закохався», «Ти моє сонце» та багато інших.

Роман Скорпіон з шоу- програмою «Мамо, я закохався» виступить в Ужгороді 23 лютого. Початок о 19-й годині.

Не пропустіть!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber