Задать город Ужгород по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Социальная драма «Стена» в Ужгороде

Социальная драма «Стена»

Ужгород, 07 апреля 2017 г, 18:00
Закарпатський академічний обласний театр ляльок Закарпатський академічний обласний театр ляльок
пл. Театральна, 8
Ужгород
+380445905555
Продажа закрыта
«Стіна» – це історія кохання на тлі ряду важливих питань: від результатів Революції Гідності до теми війни на Донбасі. Де межа між коханням та ненавистю? Хто визначає сторону правди? Як побороти війну в собі? І хто має дати відповіді на ці питання? Ця вистава – пошук точок перетину між людьми, які видаються такими різними. Події вистави «Стіна» базуються на сукупності реальних людських історій та їх аналізі відсторонено, з точки зору спостерігача. Що з цього вийде? Чи здатен театр знайти відповіді на питання, які зараз турбують всю Україну? Дивіться та вирішуйте самі.Прем'єра вистави відбулась 24го січня 2017року.Тривалість вистави 1год.15хв.


Заказать и купить билеты на Социальная драма «Стена» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Социальная драма «Стена» в Ужгороде состоится 07 апреля 2017 г, 18:00, Закарпатський академічний обласний театр ляльок.

«Стіна» – це історія кохання на тлі ряду важливих питань: від результатів Революції Гідності до теми війни на Донбасі. Де межа між коханням та ненавистю? Хто визначає сторону правди? Як побороти війну в собі? І хто має дати відповіді на ці питання? Ця вистава – пошук точок перетину між людьми, які видаються такими різними. Події вистави «Стіна» базуються на сукупності реальних людських історій та їх аналізі відсторонено, з точки зору спостерігача. Що з цього вийде? Чи здатен театр знайти відповіді на питання, які зараз турбують всю Україну? Дивіться та вирішуйте самі.
Прем'єра вистави відбулась 24го січня 2017року.
Тривалість вистави 1год.15хв.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber